O szkole

Nazywam się Paweł Nowocień i witam w Szkole Językowej Vademecum w Wiązownie. Szkoła mieści się w nowoczesnym budynku przy ul. Irysowej 11. Od ponad 20 lat uczę języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Mam za sobą bogate doświadczenia na rynku warszawskich szkół językowych. W Wiązownie działam od 2009 roku. Ukończyłem pięcioletnie magisterskie studia na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Szczegóły w zakładce Kwalifikacje.

Nieustannie pracuję nad pogłębianiem swoich kompetencji dydaktycznych. Ukończyłem specjalistyczne szkolenia w Wielkiej Brytanii m.in. w Oxfordzie i Plymouth. Łącznie w swoim życiu spędziłem dwa lata w USA i Wielkiej Brytanii.

Od 2016 roku współpracuję z British Council w ramach programu Addvantage. Przygotowuję uczniów do egzaminów organizowanych przez British Council tj. PET, KET, FCE oraz CAE oraz regularnie biorę udział w szkoleniach dla nauczycieli organizowanych przez tę renomowaną instytucję. Szczegóły w zakładce Program Addvantage.

W 2019 roku zorganizowałem Obóz językowy w Plymouth, UK. Obóz został bardzo wysoko oceniony przez uczestników. Kolejny wyjazd planuję na sierpień 2021. Szczegóły w zakładce Obóz językowy.

Uczę indywidualnie bądź w grupach do 6 osób. Szczegóły w zakładce Cennik.

Przygotowuję również uczniów do egzaminu ósmoklasisty i matury. 

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem trzech wspaniałych dziewczyn. W wolnym czasie zjeżdżam na rowerze okolice Wiązowny na średnim rocznym poziomie 5 tysięcy kilometrów. Interesuję się również lotnictwem. Posiadam licencję pilota PPL(A).

Zapraszam na bezpłatne spotkanie diagnostyczne.

Do zobaczenia : )